top of page

Working Mothers

Public·11 members

Resident Evil 5 Gold Edition Full Indir ? Tek Link


Resident Evil 5 Gold Edition Full indir Tek link
Resident Evil 5, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon-korku oyunudur. Oyun, 2009 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüş, 2010 yılında ise Windows için çıkmıştır. Oyunun hikayesi, biyolojik silahlarla mücadele eden BSAA ajanları Chris Redfield ve Sheva Alomar'ın Afrika'da yaşanan olayları araştırmasını konu alıyor. Oyun, tek kişilik veya iki kişilik kooperatif modunda oynanabiliyor.


Download: https://urlcod.com/2w3Hvh


Resident Evil 5 Gold Edition, Resident Evil 5'in yeniden yayınlanmış sürümüdür. Bu sürüm, Japonya'da Biohazard 5: Alternative Edition olarak biliniyor. Bu sürüm, Resident Evil 5'in yanı sıra, Lost in Nightmares ve Desperate Escape adlı iki yeni bölüm, The Mercenaries Reunion adlı yeni bir mod, yeni kostümler ve figürler içeriyor. Bu içerikler, Resident Evil 5 sahipleri için indirilebilir içerik olarak da sunuluyor. Resident Evil 5 Gold Edition, Japonya'da 2010 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüş, Kuzey Amerika ve Avrupa'da ise 2010 yılında çıkmıştır. Oyunun PC sürümü ise 2015 yılında Steam üzerinden yayınlanmıştır.


Resident Evil 5 Gold Edition Full indir Tek link ile oyunu kolayca bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Oyunun boyutu yaklaşık 8 GB'dir. Oyunun kurulumu için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:  • Oyunun indirme linkine [buradan] tıklayarak oyunu indirin.  • İndirdiğiniz dosyayı WinRAR ile açın.  • Açtığınız dosyada bulunan setup.exe dosyasını çalıştırın.  • Kurulum sihirbazını takip ederek oyunu bilgisayarınıza kurun.  • Oyunun kısayolunu masaüstünüzde bulabilirsiniz.  • Oyunu açarak keyfini çıkarın.
Resident Evil 5 Gold Edition Full indir Tek link ile oyunu indirdiğinizde, oyunun tüm özelliklerine ve içeriklerine erişebilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimleri şöyledir:
Minimum


Tavsiye Edilen
İşletim Sistemi: Windows10İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4GHz veya daha iyisi, AMD Phenom II x4 3.4GHZ veya daha iyisiBellek: 4GB veya daha fazlaGrafik: 512 MB VRAM, NVIDIA GeForce 9800 serisi veya daha iyisi, ATI Radeon HD 7770 veya daha iyisiSes: DirectSound Uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek)


İşletim Sistemi: Windows10İşlemci: Intel Core i5-3570 veya daha iyisi, AMD FX-6300 veya daha iyisiBellek: 8GB veya daha fazlaGrafik: 2 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 760 veya daha iyisi, AMD Radeon R9 280X veya daha iyisiSes: DirectSound Uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek)
Resident Evil 5 Gold Edition, Resident Evil serisinin en sevilen oyunlarından biridir. Oyunun heyecan verici hikayesi, sürükleyici atmosferi, zengin içeriği ve kooperatif modu ile uzun süre oynayabileceğiniz bir oyun deneyimi sunuyor. Resident Evil 5 Gold Edition Full indir Tek link ile oyunu hemen indirin ve maceraya katılın!


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page